ANUNT

COMUNA MANASTIREA HUMORULUI si MINISTERUL DEZVOLTARII REGIONALE SI ADMINISTRATIEI PUBLICE, anunta publicul interesat ca in data de 25.11.2014, ora 11, la sediul Primariei comunei Manastirea Humorului, judetul Suceava se va desfasura sedinta de dezbatere publica a ”Planului urbanistic zonal – zona protejata – Biserica Adormirea Maicii Domnului si Sfantul Gheorghe a fostei Manastiri Humor, comuna Manastirea Humorului, judetul Suceava”.

Documentatiile pot fi consultate la sediul Primariei comunei Manastirea Humorului, str. Stefan cel Mare, nr. 142, loc. Manastirea Humorului, judetul Suceava sau pe pagina de web www.manastirea-humorului.ro.

Observatiile, sugestiile si propunerile publicului se depun in scris, sub semnatura si cu datele de identificare, intre orele 8.00 – 14.00 la sediul Primariei comunei Manastirea Humorului sau la adresa de e-mail manastirea_humorului@yahoo.com.

PLAN URBANISTIC ZONAL SI REGULAMENT LOCAL DE URBANISM
LOT 1 - Zona protejata "Biserica Adormirea Maicii Domnului si Sfantul Gheorghe" a fostei Manastiri Humor (jud. Suceava)

VOLUMUL I - Plan urbanistic zonal - Memoriu general - Anexe

VOLUMUL II - Regulament local de urbanism

VOLUMUL III - Piese desenate

Administraţie publică

HCL nr. 10 din 12 mai 2016 privind implementarea proiectului "Modernizare drumuri de interes local în comuna Mănăstirea Humorului, judetul Suceava"

A N U N T

MAI MULTE DETALII

A N U N T

COMUNA MANASTIREA HUMORULUI, titular al proiectului PUG – COMUNA MANASTIREA HUMORULUI, judetul Suceava, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de obtinere a avizului de mediu, pentru proiectul sus mentionat. Informatiile si observatiile privind potentialul impact asupra mediului al proiectului propus pot fi consultate si primite la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Suceava, str. Bistritei, nr. 1A.

©2014 Primăria Comunei Mănăstirea Humorului. Toate drepturile rezervate.
Web design & optimizare Google - SANNET.